Подкасти

Зараз, як ніколи раніше, голоси молодих українців мають бути почуті. Молодь є рушійною силою навіть у найскладніших обставинах. Їм потрібно мати як ресурси, аби їхні голоси були почуті, так і джерела для отримання необхідної енергії, відновлення духу та менш напруженого світосприйняття, щоб впоратися з новою реальністю. Саме тому була створена серія тематичних молодіжних подкастів «У molo є питання» та «Менталочка», яка допоможе побудувати безпечний простір для спілкування молоді в Україні.

Менталочка

A що там по ментальному здоров'ю? Давайте розберемось разом! ⠀

Вашій увазі - наш новий подкаст “Менталочка”. Адже ментальна стабільність стала важливою опорою для українців та українок. Саме тому в цьому подкасті вас супроводжуватимуть двоє експертів: Олексій та Яна.⠀

Яна Пекун - експертка-консультантка з питань гендерно зумовленого насильства та гендерної рівності. Ведуча подкастів про інклюзію на Radio Skovoroda.⠀

Олексій Удовенко - кризовий психолог, автор науково-популярного блогу OleksiiPsy.

Перейти до подкасту

Мрії перед сном

Молодь запускає новий подкаст: «Мрії перед сном»✨

🏃 Зараз молоді люди активно залучені в гуманітарне реагування, працюють, волонтерять, постійно кудись поспішають і діють, діють… А лиш лягаючи спати🌃, мають кілька хвилин на особисте, зазирають у власні глибини.

👀 Чому важливо говорити про мрії зараз? Бо саме з мрій починаються думки, з думок – дії, а дії, у свою чергу, – оновлену квітучу країну.
Олег Малець, Роман Цудний, Мар‘ян Пусак та Юля Мартинюк разом із гостями говоритимуть про мрії та як вони впливають на наше життя.

Проєкт реалізовується МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv із Мережа молодіжних просторів ТВОРИ в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні.

Перейти до подкасту

Наукові теревені

«Наукові теревені» у рамках проєкту «#CVIDOMI: відбудовувати країну»
Цей подкаст створила Мала академія наук для кампанії «#CVIDOMI: відбудовувати країну» в межах проєкту «Трамплін до рівності» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Посольства Швеції в Україні.

У першому сезоні ми поговоримо про вибір наукової професії. Гендерні стереотипи і як їх долати. Кар’єру і як її будувати. А також про те, як наука та технології допоможуть у відбудові України. Гості цього сезону — неймовірні жінки, які побудували кар’єру за STEM-напрямками. Тобто у природничих науках, інженерії, технологіях та математиці.

Наші гості поділяться порадами з тими, хто зараз обирає фах і мріє про кар’єру в науці. Погнали?

Перейти до подкасту

У MOLO є питання

У такі турбулентні часи важливо рефлексувати на те, що відбувається зараз, та обговорювати контекст «нової реальності». Коли війна закінчиться, у нас з’явиться вікно можливостей почати щось нове, переосмислити життя, цінності та навіть нашу ідентичність. Про це треба думати вже зараз, щоб потім мати основу для майбутнього.

У наших подкастах «У molo є питання» ми говоримо з молоддю про молодь, і про стани та позиції молоді у системі координат перебудови України у часі та після війни, виходячи з локальних, міжособистісних та внутрішніх викликів.

Ведучий подкасту Олег Малець разом з гостями говорить про важливі речі, щоб врешті-решт молоді не стати втраченим поколінням.

Перейти до подкасту