Хаб знань

У період криз та великих соціальних трансформацій молоді люди особливо вразливі, оскільки вони перебувають на важливому етапі особистісного розвитку, і водночас постають активними агентами суспільних змін. За допомогою онлайн курсів та матеріалів, зібраних на цій сторінці, ми хочемо надати молодим людям знання та навички для відновлення внутрішніх та зовнішніх ресурсів, а також сприяти їхньому глибокому особистому зростанню, професійному розвитку, активній соціальній поведінці та громадській участі.

Наші курси

«Школа грантрайтингу та проєктного менеджменту»

У нашій безкоштовній онлайн-школі на тебе чекає 20 відео уроків з різних тем, котрі допоможуть тобі комплексно підійти до створення твого власного проєкту, базуючись на кризовому менеджменті, а також допоможуть створювати заявки на ґрант!
Дивись відео надихайся та навчайся!

«MOLOблогерстVO!»

Освітній курс із соціально відповідального блогінгу для молоді "МОLOблогерстVO" створений для того, щоб надати молодим лідерам навички та здатності ефективно формулювати власні судження та спілкуватися з цільовою аудиторією, бути готовими діяти у своїх громадах під час конфлікту та ставати моделями для наслідування і справжніми агентами змін.

Курс містить цікаві та корисні лекції від експертів та блогерів, зокрема про те, як зробити свій блог помітним в мережі та як сформувати свою аудиторію, як будувати контент-план, як розкачати корисний ТікТок на соціально відповідальні теми та як відчувати тренди і вміло їх адаптувати під свій контент. Матеріали курсу допоможуть слухачам вивести їхні блоги на новий рівень та максимально прокачатись у бік відповідального блогінгу.

«Життєстійкість молоді в умовах криз»

Реальні загрози життю, страх за своїх близьких, невизначеність — сьогодні молодь щодня стикається зі складними викликами. Тому зараз важливими стають навички, що допомагають зберегти власну продуктивність під час будь-яких криз, тобто — життєстійкість.

Життєстійкість — це вміння протистояти стресу, відновлювати себе, свій психічний, фізичний та емоційний стан після травмуючих подій. Вона допомагає гідно проходити будь-які випробування.

Життєстійкість не є вродженим талантом, вона опановується і тренується. Ви можете навчитися допомагати собі та іншим в умовах кризи, орієнтуватися на можливості, які відкривають труднощі, і легше переживати будь-які складні ситуації.

Цей освітній курс допоможе вам прокачати життєстійкість, навичку, яка стане у пригоді і зараз, і впродовж усього життя.

Корисні матеріали

Дослідження "Вплив війни на молодь в Україні"

З 2015 року, на замовлення Міністерства молоді та спорту України, щорічно проводиться дослідження становища молоді, зокрема соціально-економічного стану, цінностей та уподобань. У рамках його продовження, але зі зміщеним акцентом на вплив повномасштабного вторгнення, наприкінці 2022 року було проведено цю хвилю дослідження.

Завантажити

Молодіжна резолюція Мирополісу

Об'єднані Мирополісом, разом із випускницями та випускниками минулих років, а також представниками команди Міністерство молоді та спорту України, 60 учасників молодіжної зустрічі запропонували своє бачення сучасних потреб молоді та відповіді на поточні виклики для молодих людей під час війни в Україні.

Завантажити

Поради волонтерам як зберегти ресурс

Як відновлювати і тримати свій ресурс наповненим - поради для волонтерів. Ми зібрали кілька простих порад, які допоможуть вам не вигоріти на роботі чи у волонтерстві, бути більш ефективними та наповненими.

Завантажити