Банк ідей 2.0: МОLО, дій!

Банк ідей 2.0 у межах онлайн-платформи “Благополуччя молоді” вривається у твій світ та пропонує молоді діяти,як ніколи раніше! Ще в 2021му крутий пілот програми завершився реалізацією семи міні-проєктів! Цьогоріч миоб’єднаємося у межах гуманітарного реагування для відновлення нашої країни. Для цього команда творить школуґрантрайтингу та проєктного менеджменту, ідеатон, резиденцію молоді та ґрантову підтримку молодіжних проєктіву сфері гуманітарного реагування.

*Проєкт “Банк ідей 2.0: MOLO, дій!“ реалізується МолоДвіжЦентромв межах ініціативи з визначення Індексу Благополуччя Молоді у містах України,яку впроваджує UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення.

Реєструйся на ідеатон

Ідеатон - це суміш ідеї та марафону. На цьому заході попередньо відібрані команди,які складатимуться з числа молоді різних регіонів України,зможуть пройти шлях з дизайн-мислення. Починаючи від етапу емпатії(дослідження проблематик свого оточення) та завершуючи тестуванням прототипурішення, а також оформленням рішення у проєктну заявку.

Зареєструватись

Школа грантрайтингу та проєктного менеджменту!

У нашій безкоштовній школі на тебе чекає 20 відео уроків з різних тем,
котрі допоможуть тобі комплексно підійти до створення твого власного проєкту,
базуючись на кризовому менеджменті, а також допоможуть створювати заявки на ґрант!
Дивись відео надихайся та навчайся!

Ввійдіть щоб отримати доступ до всіх відео уроків

Резиденція молоді

Резиденція молоді дасть можливість командам потренуватись з менторами,допрацювати ідеї своїх проєктів на свіжому карпатському повітрі, запітчити ідеї,котрі матимуть шанс на втілення за рахунок фінансової підтримки вмежах реалізації проєкту Банк ідей 2.0: МОLО, дій!

Податись на резиденцію