Назад до усіх заявок

Молодіжна рада при Львівській міській раді - стратегія прориву молодіжної політики Львова

Основна інформація

Найменування інституту громадянського суспільства, що подає проект:

Громадська організація “Час Громад»

Період реалізації:

з 15 Січня 2022, до 10 Лютого 2022

Місце реалізації проекту:

false, Місто Львів

Загальний бюджет проекту:

15 600,00 грн.

Очікувана сума на фінансування проекту:

15 600,00 грн.

Контакти організації:

Апетик Микола Миколайович, тел. +380983213023 [email protected]

Тематика:

Участь у громадському житті

Область:

false

Детальний опис гранту

Анотація проекту:

Львів - перша молодіжна столиця України та найбільший осередок молоді в Україні. У Львові діють багато громадських, благодійних та спортивних організацій, які об'єднують велику кількість людей навколо себе. Але з 2015 року і досі у Львові не має молодіжної ради. Відповідно до ЗУ" Про основні засади молодіжної політики" основними завданнями молодіжної політики є створення умов для залучення молоді до громадського, політичного, соціально-економічного, культурного життя суспільства, популяризація ролі та важливості участі молоді у процесі ухвалення рішень. Саме тому ми, ініціативна молодь міста Львова, хочемо створити молодіжну раду. Молодіжна рада - це «голос» молодих людей у суспільстві. Вона допоможе молоді висловлювати свої думки та позицію, щоб бути почутою владними структурами. Станом на зараз у нас є понад 50 інститутів громадянського суспільства які готові творити цю історію разом, проте, у нас відсутня єдине і чітке бачення майбутньої молодіжної ради. Саме тому ми хочемо провести стратегування діяльності майбутньої молодіжної ради та створити стратегія прориву молодіжної політики Львова через молодіжну раду.

Мета та завдання проекту:

Метою даного проєкту є об'єднання молоді навколо майбутньої молодіжної ради при Львівській міській раді для уніфікації бачення стосовно неї.
Наш проєкт містить наступні завдання :
1) провести стратегування діяльності та концепції розвитку молодіжної ради;
2) залучити більшу кількість молодих людей міста Львова до обговорень питання створення молодіжної ради.

Актуальність проекту:

Станом на зараз питання створення молодіжних рад в Україні є досить актуальним. Кожного місяця створюються все більше і більше молодіжних консультативно-дорадчих органів у містах та селах для того, аби молодь була почута. Станом на зараз до процесу створення молодіжної ради у Львова залучені понад 50 представників громадськості, ГО, депутатів та молодих амбітних людей яким болить дане питання.

Цільова аудиторія проекту:

Цільовою аудиторією нашого проєкту є молодь від 14 до 35 років яка мешкає у Львівській територіальній громаді. Якщо розділити нашу аудиторію на ключових стейкхолдерів, то це:
1)Активісти Львівської територіальної громади які є членами ГО та інших формувань;
2)Управлінці Львівської міської ради та депутати, які залучені до цього процесу;
3)Мешканці Львівської територіальної громади які мають активну громадську позицію та є лідерами думок у своїх середовищах.

Опис діяльності проекту:

Відповідно до нашого плану ми хочемо:
1)Зібрати усіх зацікавлених сторін до обговорення концепції створення молодіжної ради;
2)Провести 2 стратегічні сесії з представниками ключових стейкхолдерів діяльності молодіжної ради;
3)Напрацювати драфт положення про молодіжну раду із врахованими побажаннями усіх цільових груп.

Інформаційна складова проекту:

Відповідно до нашого плану ми плануємо інформувати громадськість через Інститути громадського суспільства, які залучені до цього процесу через їхні медіаресурси. Також у нас налагоджена співпраця з міськими каналами комунікації (Львівська міська рада, портал депутатів Львівської міської ради) через які ми будемо висвітлювати перебіг подій.

Очікувані результати проекту:

Очікуваними результатами даного проєкту є мережування молодіжної думки навколо ідеї створення молодіжної ради з готовим драфтом положенням та з єдиним вектором руху який ми напрацюємо через стратегічні сесії. І звісно в березні - квітні очікувати установчого засідання молодіжної ради.

План моніторингу та оцінки результатів проекту:

Після проведення стратегічних сесій ми будемо аналізувати та спостерігати за ситуацією, яка відбуватиметься навколо стратегування. Кожна особа, яка буде брати участь в стратегування буде прослідковувати порядок подання її рекомендацій та її зауважень стосовно даного питання.
Відповідно для оцінки успішності проєкту можна виділити наступні критерії:
Кількісні:
- залучення понад 100 людей до обговорень;
- партнерство з 10 новими ГО в рамках проєкту
- 2 стратегічні сесії.
Якісні:
- Створення концепції розвитку та створення молодіжної ради при Львівській міській раді.