Відбулись відкриті записи подкасту про ментальне здоров'я «Менталочка»
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/254/content_398926754_652946487029573_4861243203151099656_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T091809Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=1ab2c4a59424dc86ac40112a236cb5023ebee8438675633336b4524de61b1c09)
та
листопада кияни та киянки, а також всі, хто перебував у Києві в цей час, були запрошені стати першими, хто почує нові епізоди «Менталочки» — нашого подкасту про ментальне здоров'я і турботу про нього.
Експертка з гендерної рівності Яна Пекун та кризовий психолог Олексій Удовенко підібрали дві актуальні теми для дискусії: у суботу обговорили феномен віри, а в неділю — як працюють сором та провина.
Відвідувачі та відвідувачки готували питання, щоб поставити їх під час запису, та реєструвались у формі, а вхід на запис був безкоштовним.
Spotify, SoundCloud, MEGOGO Audio, Google та Apple podcasts — платформи, де можна послухати всі епізоди «Менталочки», відеоверсії третього сезону дивіться на YouTube.
*Проєкт реалізовується МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv із Мережа молодіжних просторів ТВОРИ у рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.