У Львові відбувся щорічний молодіжний захід Молодвіж
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/242/content_358140886_596274772681343_5510228664923030994_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T105257Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=75d968e28d910bfe50da7808f005ff8d566a800e96c41f63b8e2c492b80c3316)
Здатність мріяти наразі – надважлива для молоді, адже у часи війни та великих потрясінь люди мають зберігати надію, мріяти, будувати плани на майбутнє та крок-за-кроком втілювати маленькі та великі задуми у життя!
Цього року ми продовжили чудову традицію офлайн запису нашого подкасту про психічне здоров’я «Менталочка»
і щасливі, що знову зал був повний людей.
Говорили про відновлення та відпочинок в умовах війни. Цікавість аудиторії ще раз підкреслює те, що тематика піклування про ментальне здоров'я дуже хвилює молодих українок та українців.
Також зачепили і питання інклюзії та молоді.
На сесії «Інклюзія у відновленні» обговорили побудову інклюзивного суспільства, проблеми та потреби людей, які постраждали внаслідок бойових дій̆, серед яких значний відсоток – саме молоді люди. Зокрема, у дискусії взяла участь Kadambari Mainkar – спеціалістка з інклюзії в гуманітарному реагуванні Регіонального офісу UNFPA для Східної Європи та Центральної Азії UNFPA Eastern Europe & Central Asia, яка зосереджує свою роботу на реагуванні на наслідки війни в Україні з акцентом на потребах людей з інвалідністю та молоді.
Також ми залучили на подію нашу мобільну гінекологічну бригаду, яка провела 355 консультацій молодих людей з питань сексуального та репродуктивного здоров’я.
Черга, яка стояла на проведення швидких тестів на ВІЛ говорить про те, що українська молодь дбає про власне здоров'я, а тому і про якість свого життя, вона прогресивна та відкрита, щоб бути здоровою і це дійсно супільство до якого ми прагнемо. Так, було проведено 189 швидких тестів на ВІЛ та роздано більше 2500 презервативів!
Вайб Молодвіжу залишиться з нами надовго. До заходу долучилося більше
тисяч молодих дівчат та хлопців. Надихає, що зібралося так багато класної української молоді і вони цікавляться не поверхневими речами, а справді важливими для себе і суспільства питаннями!
МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv
Мережа молодіжних просторів ТВОРИ
- Молодвіж, БФ "Інститут розвитку сім'ї та дитини"