Регіональний форум “Розбудова міст, дружніх до молоді, у світі з 8 мільярдами людей”

21 Листопада 2022 р.
Регіональний форум для представників/ць муніципальних влад та молоді із 47 міст Східної Європи та Центральної Азії - “Розбудова міст, дружніх до молоді, у світі з 8 мільярдами людей” відбувся у Сараєво у рамках програми UNFPA з демографічної стійкості.

Ця подія є надзвичайно важливою зважаючи на те, що 15 листопада 2022 року населення світу досягнуло позначки у 8 мільярдів, з яких близько 1,8 мільярда - молодих людей віком від 10 до 24 років. Саме тому протягом двох насичених днів Форуму, учасники фокусувалися на пошуку можливостей для розробки відповідних політик та оптимальних рішень для того, щоб потенціал молодих людей міг бути використаний для підтримки не лише самих себе та своїх сімей, а й громад, у яких вони живуть, та суспільства в цілому.

Делегація з України теж долучилася до Форуму та представила власний досвід застосування Індексу благополуччя молоді як інструменту залучення молодих людей до процесу прийняття рішень на муніципальному рівні, а також для отримання відповідної статистичної бази для визначення тих першочергових сфер, в яких місцева влада має реалізовувати локальні політики та програми для молоді. Також, були презентовані кейси успішного застосування результатів ІБМ у Кременчуці (втілення програми “Безпечне місто” для покращення відчуття безпеки молодих людей), та у Львові (розробка річної стратегії по роботі по роботі з молоддю, базуючися на отриманих субіндексних значеннях ІБМ та у співпраці безпосередньо з молоддю).

Віримо, що напрацювання Регіонального форуму стануть чудовим підгрунтям для подальшої співпраці між представниками різних міст регіону задля врахування потенціалу кожної молодої людини у всіх процесах на місцевому, регіональному та національному рівнях, і для побудови демографічної стійкості суспільства та досягнення Цілей сталого розвитку в Україні та світі.

 

 

#8BillionStrong

#DemographicResilience

#YWBI