Понад 15 тисяч консультацій для підлітків у чат-боті «Не дрібниці»
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/250/content_%D0%9F%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B4_15_%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8F%D1%87_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B8%CC%86_2.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T101009Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=955ee504838b6dbfc8234aafdbba310298f7055d782653ab9ec783f2577a0c67)
Цей бот – безпечний простір, де підлітки можуть отримати підтримку від кваліфікованих психологів/-инь та розібратися в собі.
Ми запустили бот у серпні 2022 року. За цей час найбільш популярними темами звернень є:
труднощі в романтичних стосунках;
проблеми в стосунках з однолітками;
непорозуміння з батьками;
хвилювання про ментальне здоров’я;
підвищена тривожність.
У боті підлітки можуть не лише поспілкуватися анонімно й безкоштовно із психологом/-инею, а й пройти перевірку емоційного стану чи спробувати вправи на заспокоєння.
Вони також мають можливість підписатись на Instagram-сторінку проєкту >>> www.instagram.com/no_trivia_/. Тут ми говоримо про почуття та зміни в емоційному стані, які ні в якому разі не потрібно замовчувати, а ще – пояснюємо, як бути собою в дружніх або романтичних стосунках.
Проєкт «Не дрібниці» втілюється UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення в Україні, у співпраці із МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv за фінансової підтримки British Embassy Kyiv та завдяки комунікаційній підтримці ISD Group