Набір у табір для підлітків «Енергія твого майбутнього»
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/161/content_328676946_3532160367024867_8761751499316402903_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T103958Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=bfc0cbc8d0f6ddc02d4cdea243d258982bb147f739258b253305ec1c582417dd)
Прокачати навички творчості, лідерства і життєстійкості, навчитися плануванню майбутнього, дізнатись про освіту «рівний—рівному», стати частиною мережі підлітків-інструкторів, які сприяють позитивним змінам у світі — це все у таборі для підлітків
«Енергія твого майбутнього».
Оголошуємо набір дівчат та хлопців 14–17 років для участі у таборі «Енергія твого майбутнього».
Дві зміни табору відбудуться з 6 до 14 березня та з 16 до 24 березня 2023 у Буковелі (Поляниця) Надвірнянського району Івано-Франківської області.
Заповнити форму, відповісти на запитання анкети можна за посиланням: https://forms.gle/AFGopw8xZp2ALvS8A
Реєстрація триватиме до 18 лютого!
Участь у таборі безкоштовна! Доїзд учасників/учасниць до місця зустрічі (Івано-Франківськ, Яремче, Татарів-Буковель) забезпечується батьками/опікунами.
Програму табору «Енергія твого майбутнього» розроблено на основі ефективних соціально-психологічних програм неформальної освіти з розвитку навичок української молоді у співпраці UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерство освіти і науки України
Табір "Енергія твого майбутнього" проводиться в рамках гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Данії.