На Закарпатті триває літній табір для підлітків "Енергія твого майбутнього"

12 Серпня 2022 р.
Літо продовжується, отже продовжуються і наші літні табори на Закарпатті. Впродовж третьої і четвертої змін ще понад 200 підлітків взяли участь у програмі «Енергія твого майбутнього», і наразі уже 429 молодих людей стали учасниками програми.

Ми віримо, що під час табору нам вдається творити максимально безпечне середовище для цих чудових дівчат та хлопців, а участь в програмі допомагає їм якомога стійкіше долати руйнівні наслідки війни.  

Ніхто не розкаже про табір краще, аніж самі підлітки. Адже саме вони переживають всі ті емоції та беруть участь у всіх активностях.

17-річна Дана з Каховки Херсонської області, учасниця третьої зміни табору розповідає, що навіть не сподівалася потрапити в таку неймовірну атмосферу. 

“У час війни складно зібратися з думками і продовжувати розвиток, через стрес, небезпеку, відсутність мотивації, невизначеність в майбутньому. В таборі все змінюється. Тут панує тиша і натхнення, хочеться рухатися далі і творити. Це була чудова можливість розплутати клубок з думок й амбіцій і краще зрозуміти своє «Я». Вийшло це завдяки класним тренінгам, нашим тренеркам, дружелюбному колективу однолітків та цікавим іграм”.

hat

 

“Я знайшла дуже багато класних людей, з якими можна розмовляти годинами, сміятися до втрати пульсу і їсти що-небудь. На тренінгах мені довелось так добряче покопатися в собі і я дізналася про себе багато нових речей. Особливо мені сподобалось про креативність і кар’єру. Я запам’ятала для себе купу важливих моментів, які допоможуть мені в пошуках себе”, - каже 16-річна Ліза з Миколаївської області.

person

"Приїхавши сюди, я була вражена красою природи, гарними умовами та великою кількістю однолітків. Майже кожен день був різним. Запам’яталися мені цікаві тренінги, в яких було багато комунікації та цікавих речей. Завдяки тренінгам, походам я навіть забула про війну. Особливо запам’яталися походи на річку, в гори, поїздка в басейн. Також тренери, які розуміли нас на півслові. Завдяки табору я знов почула і побачила життя! Запам’ятала багато цікавого та знайшла нових друзів", - каже Ірина, 14 років, Миколаїв.

"З самого дитинства мені не подобались табори, але табір «Енергія твого майбутнього» змінив мою думку.  По дорозі до табору мене зустрічали неперевершені краєвиди: гори, контрастні зелені дерева, річки. Дібравшись до чудового табору, я одразу знайшов собі друзів та познайомився з нашими тренерами й інструкторами. Вони виявилися приємними у спілкуванні. Окрім різних походів, ми проводили час на тренінгах, змінюючи свою особистість у кращу сторону. Отже, моя думка про табір кардинально змінилася. Ця подорож залишиться у моїх спогадах назавжди", - Назар, 14 років. 

person

Програму літнього табору «Енергія твого майбутнього» розроблено на основі доведено ефективних програм неформальної освіти з розвитку життєвих навичок і навичок майбутнього української молоді у співпраці UNFPA та Міністерства освіти і науки України. Табір проводиться в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.