Мелітополь презентував Індекс благополуччя молоді

2 Листопада 2021 р.
Вивчення благополуччя молоді в Мелітополі розпочалося 2020 року. 1 квітня 2021 року місто презентувало свої результати: 0.69 - такий середній показник, який показало опитування.

Вивчення благополуччя молоді в Мелітополі розпочалося 2020 року. 1 квітня 2021 року місто презентувало свої результати: 0.69 - такий середній показник, яке показало опитування.

Значення окремих суб-індексів - семи основних компонентів благополуччя міської молоді такі:

Інформаційно-комунікаційні технології 0,94
Здоров'я - 0,83
Безпека і захищеність - 0,68
Участь у громадському житті - 0,63
Участь у політичному житті - 0,62
Освіта і наука - 0,62
Економічні можливості - 0,53На презентацію, яку провела заступниця начальника управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради, Тетяна Несват, завітала молодь міста: волонтери молодіжного центру people.ua, фрілансери, члени молодіжної координаційної ради, студентської ради Таврійського державного агротехнологічного університету, учасниці дискусійно-пізнавального клубу для дівчат Girls Rule Club.

Михайло Семікін, заступник міського голови Мелітополя, відзначив швидкі темпи розвитку міста та подякував Фонду народонаселення ООН за успішне партнерство та можливість визначити на практиці рівень комфортності Мелітополя саме для його молодих жителів.

"Наше місто за динамікою розвитку займає перші позиції не тільки в Запорізькій області, але й загалом по Україні. Ми прагнемо, щоби саме молоді дівчата та хлопці були суб'єктами таких позитивних змін.", - зазначив заступник міського голови.

За його словами, Індекс став тим індикатором, який зазначив для міста напрямки для подальшого розвитку молодіжної політики. За тематиками тих суб-показників, що потребують покращення, будуть створені відповідні робочі групи у структурних підрозділах місцевої влади Мелітополя.