Луцька міська територіальна громада визначила Індекс благополуччя молоді!
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/262/content_%D0%86%D0%91%D0%9C_%D0%9B%D0%A3%D0%A6%D0%AC%D0%9A__2_.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T090603Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=cede216551cfa2e05fb7ed29f24b930440278b7df13b69b1871e1dc8ecd3edcf)
У 2023 році Луцьк вдруге приєднався до когорти громад, які вимірюють #ІБМ (у 2020 році індекс складав 0,68 (де 0 – мінімальний показник, а 1 – максимальний)).
Індекс благополуччя молоді у Луцькій міській територіальній громаді у 2023 році становить 0,65.
Цікавою є статистика субіндексних показників та динаміка їх змін у порівнянні з 2020 роком. Є навіть два показники, які зросли у порівнянні з попередніми роками, і це, безумовно, успіх за таких складних обставин.
Зокрема, «зросли»:
- «освіта» (на 0,1 пункт: з 0,78 до 0,88);
- «участь молоді у громадському житті» (на 0,05 пунктів: з 0,64 до 0,69).
Раді, що ці дані будуть проаналізовані спільно з експертами та молоддю. За результатами ІБМ та обговорень стане зрозуміло, які саме сфери життєдіяльності та розвитку молоді можна вважати найбільш ефективними, а у яких місто потребує якісних змін, впровадження інновацій, посилення взаємодії усіх зацікавлених сторін.
Більше про ІБМ читайте за посиланням https://www.youthwellbeing.in.ua/
ІБМ розроблений UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні спільно з фахівцями Інституту демографії й соціальних досліджень ім. В.Птухи НАН України та впроваджується в українських містах з 2019 року.