Індекс благополуччя молоді знову у Вінниці!

5 Жовтня 2023 р.
З 02 жовтня 2023 року по 02 листопада 2023 року у місті Вінниця стартує опитування «Індекс благополуччя молоді»

З 02 жовтня 2023 року по 02 листопада 2023 року у місті Вінниця стартує опитування «Індекс благополуччя молоді» у рамках співпраці міста Вінниці та Фонду Організації Об’єднаних Націй у галузі народонаселення в Україні (UNFPA). За його результатами буде розраховано Індекс благополуччя молоді, що дозволить комплексно оцінити рівень благополуччя молоді у місті за сімома сферами: освіта, здоров’я, економічні можливості, участь у політичному та громадському житті, інформаційні та комунікаційні технології, безпека та захищеність.

 

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням: https://www.youthwellbeing.in.ua/cities/vinnytsia

 

За участь в опитуванні учасники отримають промокоди, які можна обміняти на приємні бонуси від локально партнера. Їх можна використовувати для отримання знижок лише у інтернет-магазині партнера. Цьому посприяв соціально-відповідальний бізнес, який долучився до впровадження проєкту «Індекс благополуччя молоді».

 

Успішна реалізація даної ініціативи є вагомим внеском для міста, яка сприятиме покращенню стандартів життя і стане запорукою успішної громади.

 

Індекс благополуччя молоді розроблений UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні спільно з фахівцями Інституту демографії й соціальних досліджень ім. В.Птухи НАН України та впроваджується в українських містах з 2019 року.

 

#YWBI

Відділ молодіжної політики ВМР