«Банк евкаліптових ідей» - зустріч, де народилось багато нових, евкаліптових ідей.
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/255/content_400279852_655348753456013_420114741432886722_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T092204Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=29d03983f9f7e9712f1a03340ef4cac88905652fc47fc3fab13400e88f2943da)
Що це? Це інноваційна стратегічна зустріч-планування разом із більше ніж 50 молодими людьми з різних регіонів, яку UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні організували у партнерстві з Міністерство молоді та спорту України, командою Мережа молодіжних просторів ТВОРИ та Українським молодіжним фондом.
Впродовж чотирьох днів ми спільно з молоддю стратегували та шукали інноваційних точкових рішень, які створюють максимальний суспільний ефект та сприяють відновленню України. Тих рішень, навколо яких є потенціал розбудови національних, регіональних та локальних програм відновлення та розвитку.
Чому евкаліптові
ідеї? Тому що молодь часто має нестандартну візію і може свіжим поглядом поглянути на проблеми та надати інколи не очевидні відповіді. Зокрема, брейнштормили над питаннями демографічної кризи, доступом до базових послуг, можливостями самореалізації, ну, і над тим, як повернути цю корисну здатність просто мріяти.
Це планування разом із молоддю та заради молоді є надзвичайно важливим для того, щоб робота UNFPA відповідала актуальним потребам молодих українок та українців та сприяла всебічному відновленню країни за активної участі молоді у відповідності до принципу «build back better» - «відновити краще, ніж було у минулому».
Після кількох днів роботи молоді люди напрацювали ідеї вирішення досліджуваних проблем і подумали над тим, як їх трансформувати у політики та програми.
Чотириденна стратегічна сесія продемонструвала, що українська молодь має крутий потенціал та можливості змінювати своє суспільство на краще! І ми дуже раді, що ця стратегічна сесія змогла допомогти молодим людям бути почутими та запропонувати свої рішення