10 професій для відбудови майбутнього
![](https://bucketeer-c4e743f2-c10b-4850-b913-a67ff13a8c4d.s3.eu-west-1.amazonaws.com//app/public/uploads/post/preview/191/content_337723692_3453152368305831_3804120749873248975_n.png?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIARVGPJVYVJQQHVRGE%2F20240727%2Feu-west-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20240727T105221Z&X-Amz-Expires=604800&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=006c8bf4951e7e534e5857f4f2b1275cbc579dcd2f482c942c4b48ff08410461)
Це питання нині дуже актуальне для учнівської молоді. Тож аби впевненіше зробити такий складний вибір, ми спільно з Мала академія наук України підготували профорієнтаціний відеопроєкт у межах кампанії «CVIDOMI: відбудовувати країну».
Добірка з 10 відео розроблена, аби порадити як свідомо обрати спеціальність, презентувати актуальні й важливі для майбутнього України професії та допомогти відкинути гендерні й професійні стереотипи.
Серед героїнь та героїв відеопроєкту – рятувальниця ДСНС, архітектор, пекар, інженерка-будівельниця та інші. Вони поділяться власним досвідом, розкажуть про особливості своєї професії, вплив на неї воєнних дій та актуальність для відбудови країни, а також про виклики й стереотипи та як їх долати.
Перше відео із помічницею машиніста вже чекає на перегляд: https://www.youtube.com/watch?v=soery633LG8
Слідкуйте за оновленнями та не пропустіть можливість обрати професію свідомо!
Кампанія «CVIDOMI: відбудовувати країну» реалізується Мала академія наук України у межах проєкту «Трамплін до рівності», що імплементується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv